• měření a regulace
Měření a regulace
Primárním úkolem systémů měření a regulace je řízení vzduchotechniky, topení a chlazení. My umíme propojit a nastavit různé komunikační protokoly, které zajišťují úspory energií na větrání, zhasínání, zavlažování apod. Zároveň dokážeme v reálném čase sledovat mnoho aspektů, které šetří energie na provoz budovy.

V rámci měření a regulace zajišťujeme řešení typu:

  • měření a regulace konzervativním způsobem pomocí řídícího systému
  • řídicí systémy KNX / EIB
  • průmyslové řídicí systémy

Postup

konzultace
Konzultace

Na základě vaší poptávky připravíme nabídku a vybereme ověřené řešení. Pokud již máte řešení zpracované, poradíme vám vhodné možnosti a varianty na míru. Zpracujeme kalkulaci a navrhneme zadání, které definuje výsledný a funkční celek.

projekt
Projekt

Po odsouhlasení návrhu a připomínek obou stran nastane přípravná a projekční fáze. V ní zařídíme veškerá povolení a připravíme podklady pro projektovou dokumentaci. Následně přistoupíme k vyhotovení smlouvy o díle, kterou pro vás taktéž připravíme.

realizace
Realizace

Z našich odborníků sestavíme realizační tým a celý projekt s technickým řešením dotáhneme do nejmenších detailů. Realizace musí podléhat jasným procesům ISO. Zároveň za vás vyřešíme veškeré inspekční povinnosti a zajistíme hladký průběh realizace.

servis
Servis

Po oznámení jakékoliv závady, dílčí poruchy či havárie převezmeme dokončené instalace k servisu. Provedeme kontrolu a určíme vady. Vyzvedneme si dokladovou část k instalaci a přistoupíme k nápravě zjištěných problémů. Také vám zajistíme trvalý monitoring a pravidelné údržby.

„Naše společnost HOYA se zabývá výstavbou logistických center a při výstavbě centrály PPL v Říčanech – Jažlovicích jsem se poprvé setkal se společností COBAP, která nám dodávala silnoproudé elektroinstalace a EPS pro GD stavby. Velice spokojen jsem byl především s inovativními návrhy projektantů, které snížily naše investiční náklady. Jelikož z praxe vím, jak složité a psychicky náročné je vedení takovýchto staveb, chtěl bych také vyzdvihnout komunikativnost a vstřícnost pracovníků společnosti, která přispěla ke zdárnému průběhu stavby nejen této centrály PPL v Jažlovicích, ale i projektu PPL Ostrava Svinov. Na základě těchto dobrých zkušeností jsem doporučil společnost COBAP, jako zhotovitele veškerých elektroinstalací, i pro realizaci další stavby Administrativní a distribuční centrum Zlín.“

Stanislav Palas
místopředseda představenstva
HOYA a.s.