• služby

ZAMĚŘUJEME SE NA KOMPLETNÍ DODÁVKY ELEKTROINSTALACÍ v komerčních objektech

Naším hlavním krédem je poskytnout stávajícím i budoucím zákazníkům profesionální a kvalitní služby tak, aby investováním do elektroinstalace získali úspory na provozu průmyslových staveb, občanské vybavenosti i staveb pro bydlení. Pro naše klienty tvoříme flexibilní řešení s ohledem na snížení investičních nákladů a přitom plně zachováváme uživatelský standard.Naše služby

Služby

VYSOKÉ NAPĚTÍ OD 1 KV

V oblasti připojení vysokého napětí ke stavbám poskytujeme poradenství i samotnou výstavbu. Máme dlouhodobé zkušenosti v realizacích řady projektů výstavby trafostanic.
Zobrazit
Služby

NÍZKÉ NAPĚTÍ 400 V

Zkoumáme účel stavby a na základě těchto informací navrhujeme nejvhodnější technologie. Specializujeme se zejména na snížení nákladů při zachování uživatelského standardu.
Zobrazit
Služby

SLABOPROUDÉ A BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY

Klientům poskytujeme širokou škálu slaboproudých a bezpečnostních systémů do budov různého charakteru. Navrhneme a zrealizujeme nejlepší propojení jednotlivých systémů v jeden funkční celek.
Zobrazit
Služby

MĚŘENÍ A REGULACE

Nainstalujeme vám kvalitní řízení vzduchotechniky, topení a chlazení. V rámci automatizace budov umíme propojit a nastavit různé komunikační protokoly, které šetří energie na provoz vaší budovy.
Zobrazit