Proč pracovat v COBAP?

ruka
VOLÍME FÉROVÝ PŘÍSTUP

K zákazníkům i vlastním zaměstnancům mluvíme jasnou a srozumitelnou řečí a vždycky volíme férový přístup. Co vaše pozice obnáší a jaké na vás klade nároky, vám řekneme zcela otevřeně. Nic neskrýváme!

tym
SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI

Pracujeme na zajímavých a náročných projektech a k tomu potřebujeme stabilní tým pracovníků. Jsme sehraná parta, kde každý člen týmu má svoje důležité místo. Pro spokojenost našich zaměstnanců děláme proto maximum. Kvalitní zaměstnanci od nás neodcházejí.

zarovka
PRÁCE NENÍ STEREOTYP

Pracovat ve společnosti COBAP je opravdová výzva. Náročné zakázky jsou zárukou vašeho odborného a profesního rozvoje. Na nudné úkoly můžete zapomenout. Čekají vás projekty, které vás budou bavit.

hodiny
ŠÉFOVÉ NASLOUCHAJÍ

Naši vedoucí pracovníci jsou nejen dobrými manažery, ale opravdovými lídry. Každý člen týmu je pro nás stejně důležitý, každému zaměstnanci nasloucháme. Podporujeme kariérní růst a profesní rozvoj všech zaměstnanců.

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice

TECHNIK ZAKÁZKY TZB – hledáte novou výzvu?

Právě hledáme do svých řad kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr s pracovištěm v Praze. Náplní práce bude řízení realizace staveb TZB a koordinace a kontrola prací subdodavatelů.

TECHNIK ZAKÁZKY ELEKTRO_Chcete být při realizaci zajímavých akcí?

Pro naše zakázky hledáme šikovné techniky elektro! Budete pracovat s technickou dokumentací, řídit montáže na stavbách i komunikovat se subdodavateli.

Nenašli jste vhodnou pozici? Přesto nám napište.

Pokud u nás chcete pracovat, ozvěte se. Nebylo by to poprvé, kdy nás někdo zaujal natolik, že jsme mu „ušili“ pracovní pozici na míru. Třeba ve vás najdeme nového kolegu, který posune naši firmu o další krok dopředu.
Bc. Eva Krejčí
VEDOUCÍ ÚSEKU KOMUNIKACE A PERSONÁL
Máte životopis?

Maximum file size: 516MB

Máte další soubor?

Maximum file size: 516MB

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou společnosti skupiny COBAP GROUP s.r.o. jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Seznam společných správců:
COBAP GROUP s.r.o., IČO: 29003814, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
COBAP s.r.o., IČO: 289 53 673, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
APPelectric s.r.o., IČO: 07523521, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
TRT SYSTEM s.r.o., IČO: 27530221, Okružní 1296, 396 01, Humpolec
MPC System s.r.o., IČO: 40755517, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
KEROSIN s.r.o., IČO: 09095861, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
PULSKLIMA spol, s r.o., IČO: 63144409, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů
Další informace o zpracování údajů společnosti poskytuje správce osobních údajů, email: [email protected] resp. jsou dostupné na Ochrana osobních údajů

* označuje povinnou položku

Pohled do zákulisí COBAP

I pracovní porada u nás může být v přátelském duchu.
Jsme tým a dokazujeme to i na ledu. Rádi vyhráváme.
A nebojíme se ani výzev. Curling je jen jedna z mnoha aktivit, kterou si umíme zpříjemnit teambuilding.
Motorkářské duše mají v COBAPu místo. Rychlost, dobrodružství, ale i opora a přátelský duch, to je nám všem blízké.

Existuje spousta důvodů, proč pracovat ve společnosti COBAP