Kariéra

Pojďme společně tvořit COBAP

Ve společnosti COBAP pracujeme podle jednoduchých, ale osvědčených pravidel. Vycházíme si vzájemně vstříc. S časem i energií pracujeme velmi uvážlivě. Neplýtváme. A stejně svědomitě přistupujeme k našim zákazníkům. Nabízíme různá technická řešení s přidanou hodnotou, přinášíme úsporu financí i času. Zakládáme si na vysoké technické a užitné hodnotě námi dodaných systémů a služeb. K takovému pojetí práce patří vzájemná důvěra a otevřená komunikace.

Proč pracovat v COBAP?

ruka
VOLÍME FÉROVÝ PŘÍSTUP

K zákazníkům i vlastním zaměstnancům mluvíme jasnou a srozumitelnou řečí a vždycky volíme férový přístup. Co vaše pozice obnáší a jaké na vás klade nároky, vám řekneme zcela otevřeně. Nic neskrýváme!

tym
SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI

Pracujeme na zajímavých a náročných projektech a k tomu potřebujeme stabilní tým pracovníků. Jsme sehraná parta, kde každý člen týmu má svoje důležité místo. Pro spokojenost našich zaměstnanců děláme proto maximum. Kvalitní zaměstnanci od nás neodcházejí.

zarovka
PRÁCE NENÍ STEREOTYP

Pracovat ve společnosti COBAP je opravdová výzva. Náročné zakázky jsou zárukou vašeho odborného a profesního rozvoje. Na nudné úkoly můžete zapomenout. Čekají vás projekty, které vás budou bavit.

hodiny
ŠÉFOVÉ NASLOUCHAJÍ

Naši vedoucí pracovníci jsou nejen dobrými manažery, ale opravdovými lídry. Každý člen týmu je pro nás stejně důležitý, každému zaměstnanci nasloucháme. Podporujeme kariérní růst a profesní rozvoj všech zaměstnanců.

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice

TECHNIK ZAKÁZKY TZB

Pro naše zakázky hledáme schopné techniky TZB (technická zařízení budov). Budete pracovat s technickou dokumentací, řídit realizaci staveb TZB a kontrolovat práci subdodavatelů.

VEDOUCÍ ZAKÁZKY

Pojďte společně s námi řídit a realizovat celou zakázku od A až do Z. Hledáme zodpovědného a organizačně schopného člověka!

OBCHODNÍ PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA SILNOPROUD (Praha nebo Brno)

Na pobočku Praha nebo Brno hledáme šikovného obchodního přípraváře nebo přípravářku. Jestli Vás baví čísla a umíte dobře pracovat s MS Office (Excel), ozvěte se nám!

OBCHODNÍ PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA ZDRAVOTECHNIKA A VYTÁPĚNÍ (ZTI, UT – Praha)

Máte praxi v oblasti zdravotechniky a vytápění (ZTI, UT)? Hledáme koleu či kolegyni, kterým je vlastní pečlivost, samostatnost a důslednost!

Nenašli jste vhodnou pozici? Přesto nám napište.

Pokud u nás chcete pracovat, ozvěte se. Nebylo by to poprvé, kdy nás někdo zaujal natolik, že jsme mu „ušili“ pracovní pozici na míru. Třeba ve vás najdeme nového kolegu, který posune naši firmu o další krok dopředu.
Alena Kravarčíková
VEDOUCÍ ÚSEKU KOMUNIKACE A PERSONÁL
Máte životopis?
Maximum upload size: 516MB
Máte další soubor?
Maximum upload size: 516MB

Pohled do zákulisí COBAP

I pracovní porada u nás může být v přátelském duchu.
Jsme tým a dokazujeme to i na ledu. Rádi vyhráváme.
A nebojíme se ani výzev. Curling je jen jedna z mnoha aktivit, kterou si umíme zpříjemnit teambuilding.
Motorkářské duše mají v COBAPu místo. Rychlost, dobrodružství, ale i opora a přátelský duch, to je nám všem blízké.

Existuje spousta důvodů, proč pracovat ve společnosti COBAP