Úvod » Aktuality » Kolo pro Adama. COBAP v tom jede, přidejte se i vy!

Kolo pro Adama. COBAP v tom jede, přidejte se i vy!

Komu pomáháme?

Třináctiletý Adam Kuthan se narodil jako zdravé dítě. Ve třech letech ale začal mít problémy s rovnováhou a lékaři mu objevili nádor na mozku. Náročná operace Adamovi sice zachránila život, ale upoutala ho na lůžko. Dnes je mu 13 let a za tu dobu ušel neuvěřitelnou cestu! Navzdory všem zdravotním komplikacím se snaží vyrovnat svým zdravým kamarádům. Díky sportu a pravidelnému tréninku na handbiku a trenažéru se mu to také daří. Je schopný stát, ujít pár kroků a zapojit se do společenského života na závodech. Jeho velkým přáním je věnovat se handycyklistice závodně a k tomu potřeboval „dospělácký“ tricykl, na což jeho přátelé založili sbírku.

Peníze na handbike pro Adama se podařilo posbírat velmi rychle. Ale protože tento sport prokazatelně může pomoci mnoha dalším hendikepovaným, pořadatelé – spolek Černí koně – zvedli laťku a mají za cíl vybrat 500.000 Kč na další handbiky. Nejbližší akce má název Kolo pro Adama – jezdí celé Česko.COBAP se k akci přidá a zveme i vás.

Jak pomáhá COBAP

  • Za každý kilometr, který najezdí účastníci na kolech v době od 8. do 12. srpna, věnujeme do sbírky jednu korunu.
  • Jede v tom vedení společnosti, naši zaměstnanci a příbuzní. Přidejte se i Vy!

Jak můžete pomoct

  1. Přispějte na portále Darujme.cz ve sbírce Kolo pro Adama – třeba stovku, nebo i víc!
  2. Jezděte ve dnech od 8. do 12. srpna na kole! Můžete se přidat k cestě kolem ČR, nebo jezdit kdekoliv, kde vás napadne. Uznáváme jakýkoliv druh kol, i elektrokola.
  3. Pošlete nám své najeté kilometry, například fotku cyklo-computeru nebo vaší oblíbené sportovní aplikace na e-mail pomahejme@koloproadama.cz.
  4. Za každý najetý kilometr přispěje COBAP, ale i několik dalších partnerů – aktuálně je to už 5 korun za každý kilometr!
  5. Sledujte akci na sociálních sítích, řekněte o ní svým příbuzným, přátelům, známým i kolegům!

Zajímají vás podrobnosti?

 

Naše služby