• služby

ZAMĚŘUJEME SE NA KOMPLETNÍ DODÁVKY ELEKTROINSTALACÍ v komerčních objektech

Our main motto is to provide professional and high-quality services to our existing and future customers so that by investing into electrical installations they could achieve savings in the operation of industrial buildings, civic amenities and residential buildings. While creating a flexible solution for our clients with regard to a reduction of investment costs we fully maintain user standards.OUR SERVICES

Services

HIGH VOLTAGE FROM 1 KV

V oblasti připojení vysokého napětí ke stavbám poskytujeme poradenství i samotnou výstavbu. Máme dlouhodobé zkušenosti v realizacích řady projektů výstavby trafostanic.
View
Services

LOW VOLTAGE 400 V

Zkoumáme účel stavby a na základě těchto informací navrhujeme nejvhodnější technologie. Specializujeme se zejména na snížení nákladů při zachování uživatelského standardu.
View
Services

WEAK-CURRENT AND SECURITY SYSTEMS

Klientům poskytujeme širokou škálu slaboproudých a bezpečnostních systémů do budov různého charakteru. Navrhneme a zrealizujeme nejlepší propojení jednotlivých systémů v jeden funkční celek.
View
Services

INSTRUMENTATION AND CONTROL SYSTEM

Nainstalujeme vám kvalitní řízení vzduchotechniky, topení a chlazení. V rámci automatizace budov umíme propojit a nastavit různé komunikační protokoly, které šetří energie na provoz vaší budovy.
View