Detail reference

Obchodní centrum IGY

Investor
CPI Property Group
Typ zakázky
Kultura
Termín realizace
květen 2016 - duben 2018
Objem
69 000 000 Kč
Místo
České Budějovice

České Budějovice se dočkaly úplného dokončení největšího obchodního centra v Jihočeském kraji na kterém se fa. Cobap s.r.o. podílela kompletní dodávkou silnoproudých elektroinstalací, měření a regulace. Zmodernizované centrum IGY se rozrostlo na 120 obchodů, láká mimo jiné na multikino CineStar. Nákupní centrum IGY rozšířilo obchodní plochy o více než osm tisíc metrů čtverečních, celkem tak nabídne více než 29 tisíc metrů čtverečních prodejních ploch se 120 obchody a 700 parkovacími místy.

Návštěvníci si mohou naplno užívat filmových zážitků v multikině, ale i dvou pater s pestrou nabídkou obchodů, služeb a zábavy, dále restaurací, kaváren i rychlého občerstvení ve food courtu.

Multikino má 9 sálů o celkové kapacitě 1312 míst a již od listopadu přináší divákům nejnovější filmové hity. Využitím nejmodernějších technologií projekce obrazu a zvuku se multikino CineStar IGY Centrum zařadí mezi absolutní špičku nejen v České republice, ale i v Evropě. Diváci si mohou užít filmy se současně nejdokonalejším prostorovým zvukem a dokonale ostrým obrazem ve 4K rozlišení a duálním 3Dsystémem.

Nový objekt centra zdobí zajímavě podsvícená prosklená fasáda s ostrými rysy, naopak původní budova se oblékla do zakulaceného organického tvaru, podobně jako jedinečná fasáda slavné fotbalové arény Bayernu Mnichov. Na těchto fasádách jsme se podílely na dodávce a řízení osvětlení.

Obchodní centrum IGY – zajímavá čísla

Použilo se:

29 000 m2 nákupní galerie

122 obchodů

317 000 m kabelů

5400 svítidel

105 ks rozvaděčů

120 m vytápěné nájezdové rampy