Detail reference

CTP Nupaky NU1 – Raben

Investor
Raben
Typ zakázky
Průmysl
Termín realizace
březen 2017 - červen 2018
Objem
32 885 000 Kč
Místo
Praha

Společnost COBAP s.r.o. zrealizovala kompletní silnoproudé elektroinstalace včetně VN technologie na akci CTP Nupaky NU1 – Raben.
Logistické centrum CTPark Prague East bylo otevřeno letos na jaře a s rozlohou více než 27 tisíc čtverečních metrů představuje jednu z nejmodernějších staveb v logistickém sektoru v Česku a na Slovensku. Disponuje moderními skladovými prostory s výměrou přes dvacet tisíc čtverečních metrů, ze kterých část o rozloze 4 700 metrů čtverečních nabízí možnost temperovaného režimu skladování a přepravu pro segment Fresh, od 2 do 6 °C a od 16 do 18 °C.

Tyto prostory navazují na samostatně stojící cross-dock o velikosti přes 5 000 čtverečních metrů, kde se zboží vykládá, konsoliduje, třídí a opět nakládá k další distribuci. Moderní logistický areál má také nové kanceláře a vlastní parkovací dům.

Nové sídlo společnosti Raben zároveň patří ke stavbám šetrným k životnímu prostředí. Starají se o to ty nejmodernější použité technologie, například úsporné LED osvětlení ve skladech i kancelářské části, a více než 500 stromů a osm tisíc keřů v okolí haly.Dílo bylo předáno v požadované kvalitě a termínu.