Kariéra

TECHNIK ZAKÁZKY TZB – hledáte novou výzvu?

Technik zakázky TZB

Máte zkušenosti s koordinací zakázek v rámci TZB a hledáte novou výzvu?

Těší Vás výsledky Vaší práce a jste zvyklý/á za svou práci přebírat zodpovědnost?

Rádi byste se stali součástí týmu, který Vás podpoří ve Vašem úspěchu?

Co Vás čeká? :

Účelem této pozice je pomoci vedoucím zakázky koordinovat činnosti a subdodavatele na zakázce tak, aby nedocházelo k prostojům, aby každý člen věděl, co má dělat a měl k dispozici potřebný materiál. Zkrátka aby zajistil plynulý chod stavby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ / VŠ stavebního zaměření – TZB (výhodou)
  • Znalost stavební technické dokumentace
  • Schopnost řízení / vedení stavby
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Praxe v oboru výhodou
  • Samostatné řízení realizace staveb TZB
  • Koordinace a kontrola prací subdodavatelů
  • Kontrola kvality a provedení díla
  • Tvorba harmonogramů realizace
  • Příprava projektů z technické stránky
  • Znalost práce s dalším software (MoneyS5, AUTOCAD, Hilti)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční mzda 36.000 – 52.000 Kč hrubého dle kvalifikace + finanční odměny za odřízené zakázky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odborný růst a možnost se posouvat v rámci firmy
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • Služební vozidlo
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nástup možný ihned

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Bc. Eva Krejčí
VEDOUCÍ ÚSEKU KOMUNIKACE A PERSONÁL
Máte životopis?

Maximum file size: 516MB

Máte další soubor?

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou společnosti skupiny COBAP GROUP s.r.o. jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Seznam společných správců:
COBAP GROUP s.r.o., IČO: 29003814, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
COBAP s.r.o., IČO: 289 53 673, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
APPelectric s.r.o., IČO: 07523521, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
TRT SYSTEM s.r.o., IČO: 27530221, Okružní 1296, 396 01, Humpolec
MPC System s.r.o., IČO: 40755517, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
KEROSIN s.r.o., IČO: 09095861, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
PULSKLIMA spol, s r.o., IČO: 63144409, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů
Další informace o zpracování údajů společnosti poskytuje správce osobních údajů, email: spravceou@cobap.cz resp. jsou dostupné na Ochrana osobních údajů

* označuje povinnou položku

Pohled do zákulisí COBAP

I pracovní porada u nás může být v přátelském duchu.
Jsme tým a dokazujeme to i na ledu. Rádi vyhráváme.
A nebojíme se ani výzev. Curling je jen jedna z mnoha aktivit, kterou si umíme zpříjemnit teambuilding.
Motorkářské duše mají v COBAPu místo. Rychlost, dobrodružství, ale i opora a přátelský duch, to je nám všem blízké.

Existuje spousta důvodů, proč pracovat ve společnosti COBAP