Kariéra

TECHNIK ZAKÁZKY TZB

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení realizace staveb TZB (technické zařízení budov)
  • koordinace a kontrola prací subdodavatelů
  • kontrola kvality a provedení díla
  • tvorba harmonogramů realizace
  • příprava projektů po technické stránce

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ stavebního zaměření – TZB (výhodou)
  • znalost stavební technické dokumentace
  • schopnost řízení / vedení stavby
  • znalost práce na PC (MS Office 365, Money S5, AUTOCAD)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • pracoviště Praha 4, Michle

NABÍZÍME:

  • měsíční odměna 30.000,- Kč – 50.000,- Kč hrubého
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborný růst
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • služební vozidlo
  • mobilní telefon, notebook
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Alena Kravarčíková
VEDOUCÍ ÚSEKU KOMUNIKACE A PERSONÁL
Máte životopis?
Maximum upload size: 516MB
Máte další soubor?

Pohled do zákulisí COBAP

I pracovní porada u nás může být v přátelském duchu.
Jsme tým a dokazujeme to i na ledu. Rádi vyhráváme.
A nebojíme se ani výzev. Curling je jen jedna z mnoha aktivit, kterou si umíme zpříjemnit teambuilding.
Motorkářské duše mají v COBAPu místo. Rychlost, dobrodružství, ale i opora a přátelský duch, to je nám všem blízké.

Existuje spousta důvodů, proč pracovat ve společnosti COBAP