Kariéra

Administrativní podpora – hledá se strážce firemních procesů

Co Vás čeká:

Rosteme a s tím hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže udržovat pořádek v pracovních postupech, dokumentaci, je natolik systematický/á, aby pomohl/a se správou pohledávek a zároveň ho/jí bude těšit část své pracovní doby zastat pozici RECEPCE.

Hledáme někoho, kdo má analytickou, a přitom veselou mysl, dokáže se rychle učit novým věcem, propojovat je a vidět souvislosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Nepotřebujeme roky praxe, stačí nám, že chcete, máte logické myšlení, zároveň jste přátelský člověk, který má rád lidi a dokáže dotahovat věci do zdárného konce. Také byste měl/a dobře umět s počítačem, bez balíčků office se u nás neobejdete a kdo ví, možná nás naučíte i nějaké triky, jak si můžeme práci ještě zefektivnit.

Hledáme někoho, kdo bude docházet do kanceláře (Praha 4, Michelská) a zvládne nám v odpoledních hodinách cca hodinku pokrýt i recepci (do 17:30).

Výhodou bude, pokud budete umět:

Pokud máte třeba praxi z kavárny či jiné brigády, kde jste si vyzkoušel/a práci a komunikaci s lidmi. Technický background Vám zase pomůže s orientací v našich procesech.

Co Vám můžeme nabídnout:

S námi Vás to bude bavit. Získáte bezva partu lidí, kteří si navzájem pomáhají, strukturované zaškolení a prima šéfa, který Vám pomůže a bude oporou.

Nabídnout Vám můžeme nástupní plat 27.000,-Kč/měs. hrubého, po zapracování a prokázání Vašich schopností 30.000,-Kč/měs. hrubého.

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Bc. Eva Krejčí
VEDOUCÍ ÚSEKU KOMUNIKACE A PERSONÁL
Máte životopis?

Maximum file size: 516MB

Máte další soubor?

Maximum file size: 516MB

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou společnosti skupiny COBAP GROUP s.r.o. jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Seznam společných správců:
COBAP GROUP s.r.o., IČO: 29003814, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
COBAP s.r.o., IČO: 289 53 673, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
APPelectric s.r.o., IČO: 07523521, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
TRT SYSTEM s.r.o., IČO: 27530221, Okružní 1296, 396 01, Humpolec
MPC System s.r.o., IČO: 40755517, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
KEROSIN s.r.o., IČO: 09095861, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
PULSKLIMA spol, s r.o., IČO: 63144409, Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů
Další informace o zpracování údajů společnosti poskytuje správce osobních údajů, email: spravceou@cobap.cz resp. jsou dostupné na Ochrana osobních údajů

* označuje povinnou položku

Pohled do zákulisí COBAP

I pracovní porada u nás může být v přátelském duchu.
Jsme tým a dokazujeme to i na ledu. Rádi vyhráváme.
A nebojíme se ani výzev. Curling je jen jedna z mnoha aktivit, kterou si umíme zpříjemnit teambuilding.
Motorkářské duše mají v COBAPu místo. Rychlost, dobrodružství, ale i opora a přátelský duch, to je nám všem blízké.

Existuje spousta důvodů, proč pracovat ve společnosti COBAP